O firmie

[ebor_one_half]

Z wykształcenia jestem historykiem sztuki, z zamiłowania i pasji – budowlańcem.
Wyższe wykształcenie zdobyłem na Uniwersytecie Wrocławskim, doświadczenie na rusztowaniach budów. Moją wielką pasją jest poznawanie i przyswajanie dawnych technik budowlanych i wszystkich aspektów „muratorskiego” rzemiosła. Myślę, że dzięki takiemu podejściu udaje nam się połączyć tradycję z wszystkimi niezbędnymi elementami budowlanej nowoczesności.

Przez wszystkie lata działalności firmy, założonej w 1990 roku, wespół z około pięćdziesięcioosobową załogą uczestniczyliśmy w renowacji kilkudziesięciu ważnych i znaczących dla kultury polskiej obiektów. Zakres prac RENOBUDU 1 można z pełną odpowiedzialnością nazwać kompleksowym. Od prac stricte budowlanych, przez roboty specjalistyczne – łącznie z osuszaniem budynków metodą iniekcji krystalicznej – do prac konserwatorskich w zakresie dawnej stolarki czy zabytkowego kowalstwa.

RENOBUD 1 realizuje również projekty prywatne. Domy o konstrukcji ryglowo-słupowej i wille zrealizowane według wspaniałych, archiwalnych projektów z epoki secesji to typowy przykład naszych możliwości…i mojej pasji.

Poparta wiedzą i długoletnim doświadczeniem umiejętność aranżacji wnętrz takich domów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych inwestorów, którzy chcieliby mieć dom oddany „pod (naprawdę !) stylowy klucz”.

Andrzej Łagoda

 [/ebor_one_half]

[ebor_one_half_last]

2

[/ebor_one_half_last]